Strona główna » Wózek czołowy Linde H20T
Używany Wózek widłowy linde H20T
Kupując wózki widłowe w Forklift Zone otrzymasz:
- Gwarancję rozruchową
- Doradztwo sprzętowe i logistyczne
- Możliwość Serwisowania i wynajmu
- Badanie UDT - na żądanie
Dane techniczne
| Dane wózka | |
|---|---|
| Producent: | Linde |
| Model: | H20T |
| Rodzaj napędu: | Gazowy |
| Udźwig: | 2000 kg |
| Rok produkcji: | 2019 |
| Przebieg: | 2431 mth |
| Typ masztu: | Triplex |
| Wysokość podnoszenia: | 4625 mm |
| Wysokość w stanie złożonym: | 2121 mm |
| Wolny skok wideł: | 1450 mm |
| Kabina: | Pełna |
| Ogrzewanie: | Tak |
| Dodatkowa hydraulika: | 1 dodatkowa |
| Osprzęt: | Przesuw boczny |
| Ogumienie: | Superelastic |
Cena: 79 000 PLN
Opis
Możliwość renowacji wózka w określonym zakresie oraz wykonanie badania UDT.
Dodatkowe wyposażenie
- przesuw boczny
- Światła led przód x2
- Światło led tył x1
