Strona główna » Wózek widłowy Linde E16
Używany wózek widłowy Linde E16
Kupując wózki widłowe w Forklift Zone otrzymasz:
- Gwarancję rozruchową
- Doradztwo sprzętowe i logistyczne
- Możliwość Serwisowania i wynajmu
- Badanie UDT - na żądanie
Dane techniczne
| Dane wózka | |
|---|---|
| Producent: | Linde |
| Model: | E16 |
| Rodzaj napędu: | Elektryczny |
| Udźwig: | 1600 kg |
| Rok produkcji: | 2020 |
| Przebieg: | 3603 mth |
| Typ masztu: | Triplex |
| Wysokość podnoszenia: | 4625 mm |
| Wysokość w stanie złożonym: | 2121 mm |
| Wolny skok wideł: | 1519 mm |
| Kabina: | Pełna |
| Ogrzewanie: | Tak |
| Dodatkowa hydraulika: | 2 dodatkowe |
| Osprzęt: | Przesuw |
| Ogumienie: | Superelastic |
Cena: 75 000 PLN
Opis
Możliwość renowacji wózka w określonym zakresie oraz wykonanie badania UDT.
Dodatkowe wyposażenie
- Światła LED przód x2
- Światło LED tył x1
- BlueSpot tył
- BlueSpot przód
- Światła drogowe x2
