Strona główna » Wózek widłowy Linde E20PL
Używany wózek widłowy Linde E20PL
Kupując wózki widłowe w Forklift Zone otrzymasz:
- Gwarancję rozruchową
- Doradztwo sprzętowe i logistyczne
- Możliwość Serwisowania i wynajmu
- Badanie UDT - na żądanie
Dane techniczne
| Dane wózka | |
|---|---|
| Producent: | Linde |
| Model: | E20 PL |
| Rodzaj napędu: | Elektryczny |
| Udźwig: | 2000 kg |
| Rok produkcji: | 2019 |
| Przebieg: | 3646 |
| Typ masztu: | Triplex |
| Wysokość podnoszenia: | 5475 mm |
| Wysokość w stanie złożonym: | 2471 mm |
| Wolny skok wideł: | 1869 mm |
| Kabina: | Półkabina |
| Ogrzewanie: | Nie |
| Dodatkowa hydraulika: | 2 dodatkowe |
| Osprzęt: | Pozycjoner wideł z przesuwem |
| Ogumienie: | Superelastic |
Cena: 85 000 PLN
Opis
Możliwość renowacji wózka w uzgodnionym z klientem zakresie oraz przygotowanie pod badanie UDT.
Dodatkowe wyposażenie
- Pozycjoner wideł z przesuwem
- Oświetlenie robocze LED
