Strona główna » Wózek widłowy Linde E25H z Widłami Chwytakowymi
Używany wózek widłowy linde E25H
Kupując wózki widłowe w Forklift Zone otrzymasz:
- Gwarancję rozruchową
- Doradztwo sprzętowe i logistyczne
- Możliwość Serwisowania i wynajmu
- Badanie UDT - na żądanie
Dane techniczne
| Dane wózka | |
|---|---|
| Producent: | Linde |
| Model: | E25H |
| Rodzaj napędu: | Elektryczny |
| Udźwig: | 2500 kg |
| Rok produkcji: | 2018 |
| Przebieg: | 3138 mth |
| Typ masztu: | Triplex |
| Wysokość podnoszenia: | 4830 mm |
| Wysokość w stanie złożonym: | 2230 mm |
| Wolny skok wideł: | 1444 mm |
| Kabina: | Półkabina |
| Ogrzewanie: | |
| Dodatkowa hydraulika: | |
| Osprzęt: | Przesuw wideł z pozycjonerem |
| Ogumienie: | Superelastic |
Cena: 112 000 PLN
Opis
Możliwość renowacji wózka w określonym zakresie oraz wykonanie badania UDT.
Dodatkowe wyposażenie
- Światła robocze przód x2
- Światło robocze tył x1
