Strona główna » Wózek widłowy Linde E30H/600
Używany wózek widłowy Linde E30H/600
Kupując wózki widłowe w Forklift Zone otrzymasz:
- Gwarancję rozruchową
- Doradztwo sprzętowe i logistyczne
- Możliwość Serwisowania i wynajmu
- Badanie UDT - na żądanie
Dane techniczne
| Dane wózka | |
|---|---|
| Producent: | Linde |
| Model: | E30H/600 |
| Rodzaj napędu: | Elektryczny |
| Udźwig: | 3000 kg |
| Rok produkcji: | 2017 |
| Przebieg: | 8952 mth |
| Typ masztu: | Triplex |
| Wysokość podnoszenia: | 4980 mm |
| Wysokość w stanie złożonym: | 2274 mm |
| Wolny skok wideł: | 1494 mm |
| Kabina: | Pełna |
| Ogrzewanie: | Tak |
| Dodatkowa hydraulika: | 2 dodatkowe |
| Osprzęt: | Przesuw wideł z pozycjonerem |
| Ogumienie: | Superelastic |
Cena: 75 000 PLN
Opis
Możliwość renowacji wózka w określonym zakresie oraz wykonanie badania UDT.
Dodatkowe wyposażenie
- Światła LED przód x1
- Światło LED tył x1
- BlueSpot tył
- BlueSpot przód
