Strona główna » Wózek widłowy Linde E35HL
Używany wózek widłowy Linde E35HL
Kupując wózki widłowe w Forklift Zone otrzymasz:
- Gwarancję rozruchową
- Doradztwo sprzętowe i logistyczne
- Możliwość Serwisowania i wynajmu
- Badanie UDT - na żądanie
Dane techniczne
| Dane wózka | |
|---|---|
| Producent: | Linde |
| Model: | E35HL |
| Rodzaj napędu: | Elektryczny |
| Udźwig: | 3500 kg |
| Rok produkcji: | 2018 |
| Przebieg: | 5860 mth |
| Typ masztu: | Standard |
| Wysokość podnoszenia: | 3295 mm |
| Wysokość w stanie złożonym: | 2324 mm |
| Wolny skok wideł: | 150 mm |
| Kabina: | Pełna |
| Ogrzewanie: | Tak |
| Dodatkowa hydraulika: | 2 dodatkowe |
| Osprzęt: | Przesuw boczny |
| Ogumienie: | Superelastic |
Cena: 67 000 PLN
Opis
Możliwość renowacji wózka w uzgodnionym z klientem zakresie oraz przygotowanie pod badanie UDT.
Dodatkowe wyposażenie
- Pełna kabina z ogrzewaniem
- Przesuw boczny
- Światła robocze LED
