Strona główna » Wózek widłowy Linde E45HL/600
Używany wózek widłowy Linde E45HL/600
Kupując wózki widłowe w Forklift Zone otrzymasz:
- Gwarancję rozruchową
- Doradztwo sprzętowe i logistyczne
- Możliwość Serwisowania i wynajmu
- Badanie UDT - na żądanie
Dane techniczne
| Dane wózka | |
|---|---|
| Producent: | Linde |
| Model: | E45HL/600 |
| Rodzaj napędu: | Elektryczny |
| Udźwig: | 4500kg |
| Rok produkcji: | 2018 |
| Przebieg: | 664 mth |
| Typ masztu: | Standard |
| Wysokość podnoszenia: | 3700 mm |
| Wysokość w stanie złożonym: | 2704 mm |
| Wolny skok wideł: | 150 mm |
| Kabina: | Pełna |
| Ogrzewanie: | Nie |
| Dodatkowa hydraulika: | 2 dodatkowe |
| Osprzęt: | Widły teleskopowe |
| Ogumienie: | Superelastic |
Cena: 165 000 PLN
Opis
Możliwość renowacji wózka w uzgodnionym z klientem zakresie oraz przygotowanie pod badanie UDT.
Dodatkowe wyposażenie
- Pełna kabina
- Widły teleskopowe
- Światła robocze LED
- Możliwość wymiany osprzętu na inny
