Strona główna » Wózek Widłowy Linde H25T
Używany wózek widłowy Linde H25T
Kupując wózki widłowe w Forklift Zone otrzymasz:
- Gwarancję rozruchową
- Doradztwo sprzętowe i logistyczne
- Możliwość Serwisowania i wynajmu
- Badanie UDT - na żądanie
Dane techniczne
| Dane wózka | |
|---|---|
| Producent: | Linde |
| Model: | H25T |
| Rodzaj napędu: | Gazowy |
| Udźwig: | 2500 kg |
| Rok produkcji: | 2018 |
| Przebieg: | 4929 mth |
| Typ masztu: | Triplex |
| Wysokość podnoszenia: | 6465 mm |
| Wysokość w stanie złożonym: | 2805 mm |
| Wolny skok wideł: | 2161 mm |
| Kabina: | Pełna |
| Ogrzewanie: | Tak |
| Dodatkowa hydraulika: | 1 dodatkowa |
| Osprzęt: | Przesuw boczny |
| Ogumienie: | Superelastic |
Cena: 75 000 PLN
Opis
Możliwość renowacji wózka w określonym zakresie oraz wykonanie badania UDT.
Dodatkowe wyposażenie
- przesuw boczny
- Światła led przód x2
- Światło led tył x1
