Strona główna » Wózek widłowy Linde E20L
Używany wózek widłowy Linde E20L
Kupując wózki widłowe w Forklift Zone otrzymasz:
- Gwarancję rozruchową
- Doradztwo sprzętowe i logistyczne
- Możliwość Serwisowania i wynajmu
- Badanie UDT - na żądanie
Dane techniczne
| Dane wózka | |
|---|---|
| Producent: | Linde |
| Model: | E20L |
| Rodzaj napędu: | Elektryczny |
| Udźwig: | 2000 kg |
| Rok produkcji: | 2019 |
| Przebieg: | 2500 |
| Typ masztu: | Triplex |
| Wysokość podnoszenia: | 5225 mm |
| Wysokość w stanie złożonym: | 2321 mm |
| Wolny skok wideł: | 1519 mm |
| Kabina: | Półkabina |
| Ogrzewanie: | Nie |
| Dodatkowa hydraulika: | 1 dodatkowa |
| Osprzęt: | Przesuw boczny |
| Ogumienie: | Superelastic |
Cena: 85 000 PLN
Opis
Możliwość renowacji wózka w uzgodnionym z klientem zakresie oraz przygotowanie pod badanie UDT.
Dodatkowe wyposażenie
- Przesuw boczny
- Oświetlenie robocze LED
